Apartament Javor

Popis obiektu, Cennik Usług


Luksusowo wyposażony nowe apartament z garażem w Peci pod Śnieżką, prosto na stoku Jawor w ośrodku narciarskim SKIPEC. Jest to idealne miejsce do letnich i zimowych wakacji. 100 metrów od wygiągu krzeselkowego na Hnedy vrch, który jest w czynny przez cały rok.

Pobyt z zwierzęciem domowym: nie są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
1.12.2019 - 07.04.2020:
Tylko tydzień od soboty do soboty:
18 500 CZK / 770 EUR / apartament / tydzień

Boże Narodzenie: 17 500 CZK/ 729 EUR /apartament / tydzień

Sylwester: 23 900 CZK / 996 EUR / apartament / tydzień

1.2. - 7.3.2020: 21 000,- CZK / 875 EUR / apartament / tydzień
Sezon letni - ceny
02.06.2019 - 01.10.2019:

9 800 CZK / 408 EUR / apartament / tydzień
3 700 CZK / 155 EUR / apartament / weekend (Pi-Ni)

Krótsze wynajmy apartamentu
3 600 CZK / 150 EUR / apartament / 2 noce poza weekendem
5 200 CZK / 217 EUR / apartament / 3 noce
6 400 CZK / 267 EUR / apartament / 4 noce
7 500 CZK / 313 EUR / apartament / 5 nocy
8 600 CZK / 359 EUR / apartament / 6 nocy
Poza sezonem - ceny
11 900 CZK / 496 EUR / apartament / tydzień

Krótsze wynajmy po umówieniu
Weekendy: 3 900 CZK / 162 EUR / apartament / weekend

Przyjazd w piątek po południu. Niedzielny wyjazd jest możliwy po uzgodnieniu po południu
Pozostałe informacje:
Przyjazd zawsze w sobotę o 14-19 godz. i wyjazd w sobotę 8-10 godz. Lub po umówieniu

Ceny obejmują zakwaterowanie, zużycie energii elektrycznej, wodę, 1x kryty parking w obiekcie, zamykany boks narciarski w narciarni, WiFi Internet.

Kaucja zwrotna: 3 000,- CZK

Podatek turystyczny 15,- i 4,- CZK/osoba/dzień nie jest wliczony w cenę, jest płatny w dniu przyjazdu.

Przy zamawianiu pobytu zaliczka 50% ceny pobytu. Zaliczkę należy wpłacić w terminie 10 dni od daty potwierdzenia zamówienia lub po umówieniu - lecz nie później niż na 60 dni przed przyjazdem.

Rezerwacja zostanie potwierdzona otrzymaniu zaliczki na nasze konto przelewem bankowym.

Dopłata przelewem bankowym na nasze konto lub w gotówce na miejscu jeszcze przed rozpoczęciem pobytu.

Anulowanie rezerwacji:
Zwrot 100% zaliczki po pisemnej anulacji pobytu 60 i więcej dni przed przyjazdem.
Zwrot 50% zaliczki po pisemnej anulacji pobytu 59-30 dni przed przyjazdem.
Później 30 dni zaliczka przepada.

W razie przedwczesnego zakończenia lub przerwania pobytu nie z winy właściciela nie mamy obowiązku zwrotu ceny zapłaconej za pobyt.

-----------------------------------------------------------------------

Piętrowy apartament. Na parterze znajduje się oddzielne WC, łazienka z prysznicem, umywalką i ogrzewaniem (drabina). Ponadto, pokój dzienny z aneksem kuchennym (płyta szkło-keramicka, zmywarka, lodówka, samodzielna zamrażarka, piec parowa, ekspres do kawy DeLonghi), sofa, aneksem jadalnym i LCD TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona do gotowania. Na piętrze jest czterołóżkowa sypialnia dostępna po pięknej drewnianej klatce schodowej. Pod całą klatką schodową znajduje się wbudowana szafa z dużą ilością miejsca. W narciarni znajduje się oddzielny, duży zamykany schowek na sprzęt (narty, buty narciarskie, narty biegowe, sanie, ...). Wi-Fi na terenie całego obiektu. Parking w garażu podziemnym (piętro -1, numer 13)

Stok Jawor 50m, punkt wyjścia dla całego obszaru narciarskiego - Jawor, Zahradky (od 2015 roku czterokrzesełkowa kolejka linowa), Hnedy vrch, który prowadzi czterokrzesełkową kolejkę linową i 9 wyciągów. Obszar ten jest szczególnie popularny dla rodzin z dziećmi, ponieważ można wybrać wszystkie trudności stoków. Wieczorem działają 3 wyciągi z oświetleniem. Dla miłośników snowboardu jest przez cały sezon otwarty funpark. Dla narciarzy biegowych jest przygotowana sieć narciarskich tras biegowych, oplatająca całe Karkonosze. W obszarze Jawor jest od r.2009 nowy freestyle stok narciarski (800 metrów długości i 2 mega skoki), nowo wyposażona szkoła narciarska - nowy wyciąg dla dzieci oraz ruchomy pas. Malownicze górskie miasteczko oferuje duży wybór restauracji, barów, bowling, tor saneczkowy, fitness, siłowni, basen, tenis, squash, park linowy itp. Świetne warunki dla turystyki i na wycieczki na Śnieżkę, do Janskich Łaźni lub Szpindlerowa Młyna.

KARTA GOŚCIA to produkt zniżkowy miasta Pec pod Sněžkou, który daje gościom zakwaterowanym w Pecu czy Velké Úpě możliwość korzystania z wielu zniżek, włącznie ze zniżką na wyciąg (w lecie) oraz zniżką na zjazdy na nartach (w zimie). KARTĘ GOŚCIA otrzymają Państwo bezpłatnie, wystarczy zatrzymać się w naszym apartamencie.

Na stronie http://www.pecpodsnezkou.cz/pl/karta-goscia/ znajduje się lista wszystkich aktualnie oferowanych zniżek. Może Państwo z nich korzystać podczas pobytu, ktŕy jest zapisany na karcie gościa. Jednocześnie będą mieli Państwo pewność, że odprowadzono za Państwa prawidłowo opłaty dla miasta Pec pod Śnieżką.
Wyżywienie
Możliwość zamówienia wyżywienia w sąsiedniej restauracji
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).