Apartament Javor

Popis obiektu, Cennik Usług


Luksusowo wyposażony nowy apartament z garażem w Peci pod Śnieżką, prosto na stoku Jawor w ośrodku narciarskim SKIPEC. Jest to idealne miejsce do letnich i zimowych wakacji. 100 metrów od wygiągu krzeselkowego na Hnedy vrch, który jest w czynny przez cały rok.

Pobyt z zwierzęciem domowym: nie są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
1.12.2020 - 19.04.2021:
Tylko tydzień od soboty do soboty:
18 500 CZK / 770 EUR / apartament / tydzień

Boże Narodzenie: 17 500 CZK/ 729 EUR /apartament / tydzień

Sylwester: 23 900 CZK / 996 EUR / apartament / tydzień

30.1. - 6.3.2021: 21 000,- CZK / 875 EUR / apartament / tydzień
Sezon letni - ceny
02.06.2020 - 01.10.2020:

9 800 CZK / 408 EUR / apartament / tydzień
3 700 CZK / 155 EUR / apartament / weekend (Pi-Ni)

Krótsze wynajmy apartamentu
3 600 CZK / 150 EUR / apartament / 2 noce poza weekendem
5 200 CZK / 217 EUR / apartament / 3 noce
6 400 CZK / 267 EUR / apartament / 4 noce
7 500 CZK / 313 EUR / apartament / 5 nocy
8 600 CZK / 359 EUR / apartament / 6 nocy
Poza sezonem - ceny
11 900 CZK / 496 EUR / apartament / tydzień

Krótsze wynajmy po umówieniu
Weekendy: 3 900 CZK / 162 EUR / apartament / weekend

Przyjazd w piątek po południu. Niedzielny wyjazd jest możliwy po uzgodnieniu po południu
Pozostałe informacje:
Przyjazd zawsze w sobotę o 14-19 godz. i wyjazd w sobotę 8-10 godz. Lub po umówieniu

Ceny obejmują zakwaterowanie, zużycie energii elektrycznej, wodę, 1x kryty parking w obiekcie, zamykany boks narciarski w narciarni, WiFi Internet.

Kaucja zwrotna: 3 000,- CZK

Podatek turystyczny 20,- CZK/osoba dorosła/dzień nie jest wliczony w cenę, jest płatny w dniu przyjazdu.

Przy zamawianiu pobytu zaliczka 50% ceny pobytu. Zaliczkę należy wpłacić w terminie 10 dni od daty potwierdzenia zamówienia lub po umówieniu - lecz nie później niż na 60 dni przed przyjazdem.

Rezerwacja zostanie potwierdzona otrzymaniu zaliczki na nasze konto przelewem bankowym.

Dopłata przelewem bankowym na nasze konto jeszcze przed rozpoczęciem pobytu.
Nie akceptujemy kart kredytowych ani gotówki.

Anulowanie rezerwacji:
Zwrot 100% zaliczki po pisemnej anulacji pobytu 60 i więcej dni przed przyjazdem.
Zwrot 50% zaliczki po pisemnej anulacji pobytu 59-30 dni przed przyjazdem.
Później 30 dni zaliczka przepada.

W razie przedwczesnego zakończenia lub przerwania pobytu nie z winy właściciela nie mamy obowiązku zwrotu ceny zapłaconej za pobyt.

-----------------------------------------------------------------------

Piętrowy apartament. Na parterze znajduje się oddzielne WC, łazienka z prysznicem, umywalką i ogrzewaniem (drabina). Ponadto, pokój dzienny z aneksem kuchennym (płyta szkło-keramicka, zmywarka, lodówka, samodzielna zamrażarka, piec parowa, ekspres do kawy DeLonghi), sofa, aneksem jadalnym i LCD TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona do gotowania. Na piętrze jest czterołóżkowa sypialnia dostępna po pięknej drewnianej klatce schodowej. Pod całą klatką schodową znajduje się wbudowana szafa z dużą ilością miejsca. W narciarni znajduje się oddzielny, duży zamykany schowek na sprzęt (narty, buty narciarskie, narty biegowe, sanie, ...). Wi-Fi na terenie całego obiektu. Parking w garażu podziemnym (piętro -1, numer 13)

Stok Jawor 50m, punkt wyjścia dla całego obszaru narciarskiego - Jawor, Zahradky (od 2015 roku czterokrzesełkowa kolejka linowa), Hnedy vrch, który prowadzi czterokrzesełkową kolejkę linową i 9 wyciągów. Obszar ten jest szczególnie popularny dla rodzin z dziećmi, ponieważ można wybrać wszystkie trudności stoków. Wieczorem działają 3 wyciągi z oświetleniem. Dla miłośników snowboardu jest przez cały sezon otwarty funpark. Dla narciarzy biegowych jest przygotowana sieć narciarskich tras biegowych, oplatająca całe Karkonosze. W obszarze Jawor jest od r.2009 nowy freestyle stok narciarski (800 metrów długości i 2 mega skoki), nowo wyposażona szkoła narciarska - nowy wyciąg dla dzieci oraz ruchomy pas. Malownicze górskie miasteczko oferuje duży wybór restauracji, barów, bowling, tor saneczkowy, fitness, siłowni, basen, tenis, squash, park linowy itp. Świetne warunki dla turystyki i na wycieczki na Śnieżkę, do Janskich Łaźni lub Szpindlerowa Młyna.

KARTA GOŚCIA to produkt zniżkowy miasta Pec pod Sněžkou, który daje gościom zakwaterowanym w Pecu czy Velké Úpě możliwość korzystania z wielu zniżek, włącznie ze zniżką na wyciąg (w lecie) oraz zniżką na zjazdy na nartach (w zimie). KARTĘ GOŚCIA otrzymają Państwo bezpłatnie, wystarczy zatrzymać się w naszym apartamencie.

Na stronie http://www.pecpodsnezkou.cz/pl/karta-goscia/ znajduje się lista wszystkich aktualnie oferowanych zniżek. Może Państwo z nich korzystać podczas pobytu, ktŕy jest zapisany na karcie gościa. Jednocześnie będą mieli Państwo pewność, że odprowadzono za Państwa prawidłowo opłaty dla miasta Pec pod Śnieżką.
Wyżywienie
Możliwość zamówienia wyżywienia w sąsiedniej restauracji
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).