Chałupa Lysecinky

Popis obiektu, Cennik Usług


Nowo wybudowany domek w Karkonoszach. Do dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, stylowy piec kaflowy, który ogrzewa cały obiekt. Na piętrze są 4 pokoje, dla 15 (max.17) osób. 2 przestronne łazienki z prysznicem, 2 oddzielne WC. Narciarnia/rowernia, posiedzenie na zewnątrz, ognisko z grillem.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Tylko tygodniowe pobyty (sobota-sobota):
10 osób: 18200 CZK/chałupa, każda dodatkowa osoba 250 CZK za noc (max. 17 osób)
Sezon letni - ceny
Tylko tygodniowe pobyty (sobota-sobota)
10 osób: 18 200 CZK/chałupa, każda dodatkowa osoba 250 CZK za noc (max. 17 osób)
Poza sezonem - ceny
Tygodniowe pobyty (sobota-sobota): 10 osób: 18 200 CZK/chałupa, każda dodatkowa osoba 250 CZK za noc (max. 17 osób)

Inne krótkoterminowe pobyty: 10 osób: 2600 CZK/chałupa, każda dodatkowa osoba 250 CZK za noc (max. 17 osób)
Pozostałe informacje:
Ceny zawierają podatek VAT. Klient na miejscu płaci zużycie energii elektrycznej oraz opłatę wczasową.

Chałupa wynajmowana jest jako całość. Cena jest ustawiona dla 10 osób, maksymalna pojemność wynosi 17 osób + 2 łóżeczka dziecięce. Napełnianie pełnej pojemności nie jest wymagane, opłacana jest zawsze cena podstawowa (10 osób), inni ludzie płacą zgodnie z cennikiem. W sezonie głównym (zima i lato) oferujemy zakwaterowanie tylko na cały tydzień, od soboty do soboty. Poza sezonem jest min. pobyt 2 noce, na Wielkanoc i Boże Narodzenie min. 3 noce.

Cena obejmuje zakwaterowanie, sprzątanie, zużycie wody, korzystanie z małych ręczników, pościel, detergenty, środki higieniczne (mydła, jar, papier toaletowy, itp.).
TOPlist
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).