SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Hotel Lesní Zátiší***

Popis obiektu i cennik usług


Hotel 400 metrów od kolumnady spacerowej i dzięki swojej pozycji jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi, albo dla zamkniętego towarzystwa. Hotel jest po całkowitej rekonstrukcji i standard zakwaterowania jest na bardzo wysokim poziomie. Hotel w podstawowej wersji dysponuje 26 miejscami.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
Szczegółowy cennik na www.lazne-libverda.cz
Sezon zimowy - ceny
Szczegółowy cennik na www.lazne-libverda.cz
Poza sezonem - ceny
Szczegółowy cennik na www.lazne-libverda.cz
Zniżki:
Dzieci do 3 lat -100% (zakwaterowanie i wyżywienie)
Dzieci 4-14 lat -50% (zakwaterowanie i wyżywienie)
Pozostałe informacje:
Recepcja centralna dla przyjazdów do Spa Resortu Libverda znajduje się w Hotelu Nový Dům. W tym miejscu odbywa się zameldowanie pobytu (check-in) oraz wymeldowanie (check-out).

Darmowy dostęp do Wi-Fi
Wyżywienie
Wszyscy kuracjusze spożywają posiłki na wspólnej sali restauracyjnej Clam-Gallas Palace, która jest położona bezpośrednio nad kolumnadą spacerową.

Dla gości, którzy mają zarezerwowany pobyt komercyjny, zapewniono wyżywienie w formie bogatego bufetu. W przypadku wyżywienia w formie śniadania i obiadokolacji (pobyt komercyjny) można dokupić pełne wyżywienie.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).