SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Kwatera prywatna Daniela

Popis obiektu i cennik usług


Zakwaterowanie na parterze domu rodzinnego z ogrodem, w spokojnej części miasta. Trzy pokoje (dwuosobowy, dwuosobowy z rozkładaną sofą, pokój z łóżkiem piętrowym i rozkładaną sofą), wspólna wyposażona kuchnia i łazienka z wanną, prysznicem i WC. Ośrodek narciarski Kamenec 200m. Parking przy obiekcie

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie: 220,- CZK/osoba/dzień
Zakwaterowanie - Sylwester: 300,- CZK/osoba/dzień
Sezon letni - ceny
Zakwaterowanie: 180,- CZK/osoba/dzień
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie: 150,- CZK/osoba/dzień
Wyżywienie
Wyposażona kuchnia - 2 płyty elektryczne, czajnik, toster, lodówka, kuchenka mikrofalowa.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).