SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Czeskie góry » Beskidy » Kolejki linowe, ośródki narciarskie

Kolejki linowe, ośródki narciarskie
Beskidy, Jaworniki, Białe Karpaty

loading

Ośródki narciarskie

Ski Biała
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Bílá
Wybitny ośrodek narciarski w Beskidach, na zboczach pagórka Zbojicka (776 m n.p.m.). Zbocze to jest ośnieżane śniegiem techniczny, dostępne jest również narciarstwo wieczorowe. Przepiękne trasy dla miłośników biegówek.
Śnieg: 10 - 25 cm,
Typ śniegu: mokry, Czynne
Kohutka
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Kohútka
Ośrodek narciarski w Jawornikach, leżący w paśmie granicznym pomiędzy Słowacją i Republiką Czeską.
Śnieg: 10 cm,
Nieczynne
Ośrodek Pustewny
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Pustevny
Ośrodek w obszarze Radhoszczskiej górzystości, 6 km od Frensztatu pod Radhoszczem.
Śnieg: 0 - 5 cm,
Czynne
Skiareały Solań - Sedlo
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Soláň
Ośrodek na grzbiecie Wierzchów Wsecinskich. Trasy narciarskie są tutaj odpowiednie jak dla początkujących, tak również dla zaawansowanych narciarzy.
Skiareał Trojak
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Troják
Ośrodek narciarski w jednoimiennym łęku na granicach powiatów Kromierzyż, Wsecin i Zlin. Trzy wyciągi narciarskie Tatrapoma oraz jeden wyciąg dziecięcy. Ośrodek narciarski dzięki swym warunkom zadowoli rodziny z dziećmi, jak również początkujących i zaawansowanych narciarzy.
Ski areał Razula
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Velké Karlovice
Ten oto świetnie wyposażony areał oferuje narciarzon jeden z najbardną nowoczesnych kolejek – Doppelmayr, którymi są także wyposażone ośrodki alpejskie. Całkowicie oświetlona prawie jeden kilometr długa trasa narciarska, w sezoniu przygotowywane jest rolbą ewentualnie ośnieżana działami śnieżnymi.
Śnieg: 30 - 50 cm,
Typ śniegu: sztuczny, Czynne
Ski areał TESAK
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Chvalčov
Ski areał znajduje się na wysokości 750 m npm w Parku Krajobrazowym Hostýnské vrchy pomiędzy Vsetínem a Bystřicą pod Hostýnem. Ośrodek jest zorientowany na południowy wschód.
Nieczynne
Ski areał Visalaje – Radegast
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Krásná - Sihly
Areał oferuje najdłuższą i najszerszą trasę narciarską w okolicy, odpowiednią dla wszystkich kategorii narciarzy. Trasa ta jest regularnie przygotowywana, z możliwością naśnieżania. Do dyspozycji jest także wyciąg dziecięcy. Parking bezposŕednio przy wyciągu
Ski Kasárne Javorníky
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Makov Kasárne
Areał narciarki w paśmie Jaworników, na granicy Moraw i Słowacji w wysokości 1000 m n.p.m. Dlatego jest to miejsce dogodne jak dla pockzątkujących, tak również dla zaawansowanych narciarzy.
Ski areał Mosty u Jabłonkowa
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Mosty u Jablunkova
Ski areał Mosty u Jablunkowa to unikatny areał w Republice Czeskiej, nastawiony na całoroczne atrakcje wolnoczasowe. Różnorodność usług, dobre ceny, nastawienie na sezon zimowy oraz letni, to nasza unikatna oferta
Wyciąg narciarski Pod Soláněm
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Soláň
Wyciąg narciarski Pod Soláněm znajduje się w gminie Hutisko-Solanec w części pod Soláněm. Wyciąg oferuje narciarstwo dzienne i wieczorowe, skibus, parking, stylową kolibę do przyjemnego posiedzenia, regularne przygotowanie maszynowe, snowtubing
Ski areał Zlatník – Fela
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Zlatník
Areał znajduje się na podnóżu Lyse Góry, oferuje trasy narciarskie nie tylko dla sprawnych narciarzy, lecz także dla początkujących. Do dyspozycji są 2 wyciągi, regularnie przygotowywane trasy. W przestrzeni dolnej stacji wyciągów znajduje się bufet oraz zapelcze socjalne
Ski areał Zlatnik – Biocel
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Zlatník
2 trasy narciarskie posiadają dwa wyciągi oraz wyciąg dzeicięcy o długości 70m (lina nylonowa). Codzienne przygotowywanie tras narciarskich o lekkim i średnim obciążeniu, odpowiednie dla początkujących i nieco zaawansowanych narciarzy. Nowo wyposażone w naśnieżanie i oświetlanie. Bufet przy wyciągu
Nieczynne
Ski Jezerné
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Jezerné
Ski Jezerné znajduje się w pobliżu miejscowości Wielkie Karlowice. W ośrodku znajdują się 2 trasy zjazdowe - łatwa i średnio trudna, które są odpowiednie dla rodzin z dziećmi.
Nieczynne
Ski Újezd u Valašských Klobouk
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Újezd u Valašských Klobouk
Teren narciarski w miejscowości Újezd U Valašských Klobouk zaliczany jest do stoków o średniej trudności. Jest szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi i początkujących.
Śnieg: 70 cm,
Nieczynne
Ski areał U Sachovy Studanky
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Horní Bečva
Zbocza narciarskie odpowiednie do narciarstwa rekreacyjnego rodzin z dziećmi, nauki jazdy na nartach oraz szkolnych kursów narciarskich. Są regularnie przygotowywane przed początkiem narciarstwa oraz przed początkiem narciarstwa wieczorowego
Nieczynne
Ski Pozděchov
Rodzaj: Ośrodek narciarski
Miejsce: Pozděchov
Stok narciarski w najwyższej części Wyżyny Wizovickiej na wysokości 570-650m npm. Jest szczególnie odpowiedni do rekreacyjnego narciarstwa, rodzin z dziećmi, nauki jazdy na nartach i snowboardzie.
Nieczynne

Warunki śniegowe: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ i operatorzy ośrodków narciarskich