TOPlist

Zakwaterowanie U Cernych - Czeska Szwajcaria

Popis obiektu, Cennik Usług


To jest budynek z 4 pokojami z łazienką. 2x dwuosobowy, 2x trzyosobowy pokój - jeden dla osób niepełnosprawnych. W kompleksie jest mały pub - po umowie możliwe śniadania i kolacje. Nad pubem jest 1 pokój czteroosobowy z kuchnią. i łazienka. Jest parking. Możliwy przyjazd pociągiem lub autobusem.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Pokój z łazienką - 290 CZK/osoba/dzień
Sezon letni - ceny
Pokój z łazienką - 290 CZK/osoba/dzień
Pozostałe informacje:
Pokoje posiadają standardowe wyposażenie. Ogrzewanie jest elektryczne - Możliwość podgrzania w miesiącach letnich. Wszystkie pokoje posiadają łazienki.

Możliwość własnego grillowania (po zakupie drewna) lub zamówić grillowanie przez personel. Spożywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Możliwość organizowania różnych imprez.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).