Bret – Family Ski Park

Zakwaterowanie w okolicy

Chałupa w Karkonoszach
Chałupa w stylu karkonoskim w pobłiżu Prkennego Dolu. Łączna powierzchnia mieszkaniowa 95m2. Kuchnia, kąt mieszkanny więcej » , stołówka, 2 sypialni po 4 łóżkach, lazienka z WC oraz prysznicem. TV/sat, możliwość grillowania. Latem parking przy obiekcie, zimą 100m od obiektu (potrzebne łańcuchy śniegowe).
Orientacyjna cena łóżka/noc:
190 CZK bez wyżywienia
245 CZK bez wyżywienia
250 CZK bez wyżywienia
Apartamenty Na sjezdovce
Oferujemy 3 apartamenty o łącznej pojemności 13 łóżek. Apartament 1: 2 sypialni, 6 łóżek, pokój dzienny z aneksem więcej » kuchennym, łazienka. Apartament 2: 1 sypialnia, 4 łóżka, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka. Apartament 3: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, 2 łóżkami i 1 dostawką.
na życzenie
na życzenie
Dom Kultury
Miejsce: Žacléř
Dom Kultury w centrum miasta Żaclerz oferuje zakwaterowanie w odnowionych 2-4 łóżkowych pokojach wyposażonych w więcej » oddzielną łazienkę z toaletą i prysznicem, czajnik elektryczny, kubki i szklanki. W obiekcie jest również sala taneczna do balów, imprez firmowych i prywatnych - pojemność 120 osób.
na życzenie
na życzenie
Orientacyjna cena łóżka/noc:
273 CZK z śniadaniem
273 CZK z śniadaniem
293 CZK z śniadaniem
Pensjonat Barbora
Rodzaj: Pensjonat
Miejsce: Křenov
Rodzinny pensjonat o pojemności 20 łóżek (6 pokoi) z zapleczem socjalnym, TV/SAT. Kominek, bar, basen zewnętrzny więcej » oraz boisko, parking przy domie. Przyjemne środowisko osady Krzenow przy Żaclerzu, w pobliżu 2 ośrodki narciarskie. Nowo przebudowane. Idealne warunki dla miłośników narciarstwa, turystów
Orientacyjna cena łóżka/noc:
380 CZK z śniadaniem
400 CZK z śniadaniem
400 CZK z śniadaniem
Krenov 09
Miejsce: Křenov
Chałupa w swoistej wiosce na podnóżu Karkonoszy. Do dyspozycji jest cały obiekt (cała chałupa z ogrodem). Chałupa więcej » ta jest szczególnie odpowiednia dla rodzin z dziećmi.
Orientacyjna cena łóżka/noc:
150 CZK z obiadokolacją
180 CZK z obiadokolacją
200 CZK z obiadokolacją
TOPlist