SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chałupa Karra

Popis obiektu i cennik usług


Stylowy domek górski z idealną lokalizacją pomiędzy dwoma wyciągami narciarskimi w znanym ośrodku narciarskim w Kunčicach koło Starego Miasta pod Kralickim Śnieżnikiem, który leży w masywie Kralickiego Śnieżnika. Przeznaczony jest dla maksymalnie 17 osób, w tym. jedno dodatkowe łóżko.
Sezon zimowy - ceny
Cena za tydzień za cały domek od 29900 CZK
Sezon letni - ceny
Cena za tydzień za cały domek od 28990 CZK
Poza sezonem - ceny
Cena za tydzień za cały domek od 19900 CZK
Cena za weekend za cały domek od 11990 CZK
Wielkanoc 19990 CZK
Pozostałe informacje:
Wejście do budynku prowadzi przez hol (przechowalnia nart, rowerownia). Z korytarza łączącego (półka na buty, krzesła) przechodzi się do korytarza centralnego, z którego można dostać się do poszczególnych pokoi na parterze. Oprócz spiżarni, socjalna zaplecze (łazienka z WC - wanna z prysznicem, umywalką, lustrem) oraz wyposażona przestronna kuchnia ze zmywarką, płytą szklano-ceramiczną, piekarnikiem konwekcyjnym, podgrzewanym blatem granitowym, piecem kaflowym z dwoma piekarnikami, lodówką, zamrażarką, czajnikiem, kuchenką mikrofalową itp., tutaj znajdujemy wspólny pokój - salon (stół, krzesła, komplet wypoczynkowy, kredens, telewizor, DVD, radio, Internet - WIFI), który jest połączony z kuchnią. Na pierwszym piętrze budynku znajduje się kolejny salon z wkładem kominkowym i zestawem wypoczynkowym oraz osobne sypialnie: 2x2 łóżka, 1x3 łóżka, 1x4 łóżka. Częścią największej sypialni jest osobna łazienka. wyposażenie (łazienka - toaleta, umywalka, prysznic) + dostępna jest kolejna łazienka z prysznicem, toaletą i umywalką. W obu łazienkach ogrzewanie podłogowe. Na poddaszu znajduje się kolejna, czwarta łazienka z toaletą i prysznicem oraz sypialnia 1x5 łóżek. Z korytarza na parterze drzwi prowadzą na zadaszony taras z miejscami do siedzenia oraz do zadbanego, trawiastego ogrodu z bajkowym domkiem dla dzieci. w okresie letnim do dyspozycji naziemny basen o średnicy 3,6 m z filtracją piasku, kącik dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią, trampoliną, piaskownicą, leżaczek, zabawki, grill, duży, drewniany, zadaszony taras z widokiem i częścią wypoczynkową.

W budynku możliwość przechowywania rowerów, przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Głównym ogrzewaniem budynku jest piec kaflowy i kominek z wkładem nadmuchowym, dodatkowy prąd elektryczny. grzejniki bezpośrednie i ogrzewanie podłogowe.

---------------------

Wynajem całoroczny, bez zwierząt.
Możliwość wynajęcia nawet na weekend. Daty sylwestrowe i bożonarodzeniowe.
W sezonie letnim i zimowym tylko terminy tygodniowe (sob.-sob.).
Opłata za energię elektryczną płatna jest według rzeczywistego zużycia w okresie najmu.
Kaucja (kaucja zwrotna) wynosi 4000 CZK. Kaucja jest zwracana na koniec pobytu lub zostaje zatrzymana i następnie zafakturowana na odpowiednią kwotę za szkody w wyposażeniu obiektu,
Rezerwacja wiążąca następuje po wpłacie zaliczki na nasze konto, dopłatę za wynajem domku należy wpłacić najpóźniej na 30 dni przed przyjazdem, także przelewem.
Podatek turystyczny wynosi 20 CZK/dzień/osoba powyżej 18 lat, dzień przyjazdu nie jest liczony.
Klient przy wyjeździe sprząta cały domek, czyli przekazuje go w takim stanie, w jakim go otrzymał.

Krótsze wypożyczenia można zamówić także w sezonie wiosennym i jesiennym.
Domek wynajmowany jest zawsze w całości, bez względu na ilość osób, maksymalne obłożenie wynosi 17 osób.
Zużycie wody jest już wliczone w cenę wynajmu, podobnie jak WiFi.
Wyżywienie
Wyposażona przestronna kuchnia. Restauracja 200 m od domku.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).