Chata Hübsch

Popis obiektu, Cennik Usług


Nowo wyremontowana, w pełni wyposażona chata na pograniczu Gór Izerskich i Karkonoszy. Idealne miejsce do wypoczynku, odpowiednie dla pobytów relaksacyjnych, rodzin z dziećmi, rowerzystów, pieszych i narciarzy. Chata posiada 3 oddzielne sypialnie, każdą z łazienką i kuchnią. Pojemność 11-13 osób.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
3.500 CZK/cała chata/noc + zużycie energii elektrycznej + 1.300 CZK/sprzątanie końcowe.

4.1. - 15.3. min. 5-dniowy pobyt lub po uzgodnieniu: 3.500 CZK/cała chata/noc + zużycie energii elektrycznej + 1.300 CZK/końcowe sprzątanie.

Sylwester 26.12.2020 - 3.1.2021 - 7.000,- CZK/cała chata, tylko pobyt tygodniowy
Sezon letni - ceny
3.500 CZK/cała chata/noc + zużycie energii elektrycznej + 1.300 CZK/sprzątanie końcowe.
Długość pobytu po uzgodnieniu.
Zniżki:
Zwierzęta domowe po uzgodnieniu
Pozostałe informacje:
Ceny zawierają zużycie wody i podatek turystyczny. Energia elektryczna jest płacona zgodnie z rzeczywistym zużyciem po odjęciu licznika (7 CZK/kW).
Podczas potwierdzania rezerwacji wymagany depozyt w wysokości 50% przelewem bankowym. Dopłata również przelewem bankowym przed przyjazdem. Opłata za zużycie energii elektrycznej jest płatna w dniu wyjazdu.

----------------

Całą chatę wymajmujemy tylko dla jednej grupy przyjaciół lub rodziny. Chata jest zawsze wynajmowana w całości (11-13 łóżek).

Na piętrze są 2 oddzielne pokoje 4-osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę i kuchnię. Łazienka jest zawsze częścią pokoju.
Na parterze znajduje się 3-osobowy pokój, salon z kuchnią i kominkiem oraz łazienka z prysznicem i toaletą.

Chata jest w pełni wyposażona i nowocześnie urządzona.

Chata ogrzewana jest grzejnikami elektrycznymi, w salonu istnieje możliwość ogrzewania piecą kominkową.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).