Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Czeskie góry » Góry Izerskie

Góry Izerskie oraz Grzebień Jeszczedski


Szybkie wyszukiwanie noclegów

Warunki narciarskie
Warunki narciarskie
ŚniegNowy śniegTyp śnieguWarunkiKolejki, wyciągi czynnetemperatura
Bedřichov---Nieczynne0/72,8
Ještěd10-60-sztucznyCzynne2/113,4
Tanvaldský Špičák20-50-sztucznyCzynne4/93,2
Černá Říčka20-70-sztucznyCzynne2/33,9
Kořenov - Rejdice---Nieczynne0/3-
Severák---Nieczynne0/112,1
Plavy-- - Nieczynne0/2-
Ośrodki narciarskie i kolejki linowe - Góry Izerskie oraz Grzebień Jeszczedski
Ośrodki narciarskie i kolejki linowe
Wyciągi, stoki, trasy biegowe, ceny, godziny czynności, warunki narciarskie, mapy i więcej
Przewodnik - Góry Izerskie oraz Grzebień Jeszczedski
Przewodnik
Góry Izerskie oraz Grzbiet Jeszczedzki to wybitne obszary wypoczynkowe w Republice Czeskiej. Latem Góry Izerskie oferują doskonałe warunki dla cykloturystyki oraz turystyki pieszej, zimą zaś liczne trasy narciarskie czy biegowe.
Mapa regionu
Mapa obszaru
Góry Izerskie oraz Grzbiet Jeszczed rozlegają się na północy Republiki Czeskiej. Część Gór Izerskich z najwyższym wierzchołkiem Wysoka Kopa znajduje się na terenie Polski. Najwyższym wierzchołkiem po stronie Czeskiej jest Smrk (1124m n.p.m.). Przyroda Gór Izerskich zachwyca surowym północnym charakterem z licznymi pięknymi miejscami oraz unikatnymi formacjami przyrody. Występują tu liczne torfowiska oraz obszary pokryte zaroślami świerkowymi, tworzące puszczę. Góry Izerskie oraz Jeszczedzki Grzbiet to wybitne obszary wypoczynkowe. Oferują doskonałe warunki dla turystyki pieszej oraz cykloturystyki. W okresie zimowym znajuje się tu mnóstwo przygotowanych tras do biegania na nartach, jak również trasy narciarskie w ośrodkach narciarskich Gór Izerskich oraz na Jeszczedzie.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X