TOPlist

Pensjonat U Veselych

Popis obiektu, Cennik Usług


Stylowy pensjonat rodzinny w Peci pod Śnieżką oferuje 14 dużych pokoi z własną łazienką (w większości dwułóżkowych). Stylowa jadalnia z barem, klub z bilardem, kącik dla dzieci, tenis stołowy. Wellness s sauną, fitness. Standartowo oferujemy zakwaterowanie z śniadaniem formą bufetu.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Grudzień - marzec
Pokój z własną łazienką + śniadanie oraz kolacja:
650 - 850, - CZK / osoba / noc (w zależności od daty)
Wellness w cenie pobytu
Sezon letni - ceny
Kwiecień - Listopad
Pokój z własną łazienką + śniadanie: 520,- CZK/osoba/noc.
Wstęp do Wellnes w trybie prywatnym za dodatkową opłatą.
Zniżki:
Dzieci do 10 lat zniżka 15% przez cały rok
Dzieci 0-2.99 lat 100 CZK/osoba/noc
Wyżywienie
Śniadanie formą bufetu. W wybranych terminach kolacja - tradycyjna kuchnia czeskia. Zupa, danie główne i deser lub owoce.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).