SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chałupa Na Pustinách

Popis obiektu i cennik usług


Nowo wyremontowana chata z podgrzewanym basenem zewnętrznym z miejscami do siedzenia, sauną i kominkiem znajduje się w miejscowości Desná Pustiny na pograniczu Gór Izerskich i Karkonoszy. Jest przeznaczona do całorocznego zakwaterowania, a jej pojemność jest przystosowana dla maksymalnie 18 gości.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon letni - ceny
Ceny są całoroczne
Sezon zimowy - ceny
Całorocznie (06.01.-22.12.) 6.500,- CZK/obiekt/noc - min. 5 dni
Boże Narodzenie (22.12.-25.12.) 9.500,- CZK/obiekt/noc - 4 dni
Sylwester (25.12.-02.01.) 10.000,- CZK/obiekt/noc - min. 7 dni

Pobyt weekendowy (03.01.-22.12.) 15.000,- CZK/obiekt

Sezon letni 40.000,- CZK/obiekt/tydzień
Sezon zimowy 35.000,- CZK/obiekt/tydzień

Całorocznie (03.01.-22.12.) 277-925,- CZK/osoba/noc - min. 3 osoby/4 dni
Zniżki:
Zwierzęta domowe po uzgodnieniu
Pozostałe informacje:
Ceny zawierają zużycie wody i podatek turystyczny. Energia elektryczna jest płacona zgodnie z rzeczywistym zużyciem po odjęciu licznika (7 CZK/kW).
Podczas potwierdzania rezerwacji wymagany depozyt w wysokości 50% przelewem bankowym. Dopłata również przelewem bankowym przed przyjazdem. Opłata za zużycie energii elektrycznej jest płatna w dniu wyjazdu lub przelewem na konto.

----------------

• 3-osobowa sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienką z WC
• 4-osobowa sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienką z WC
• 8-osobowe studio z łóżkiem małżeńskim, łóżkiem piętrowym i trzema pojedynczymi łóżkami (możliwość dostawki) na poddaszu "na hamakach" (wejście po schodach z korytarza apartamentu), z aneksem kuchennym i łazienką z WC
• 4-osobowe studio z podwójnym łóżkiem i dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksem kuchennym i łazienką z WC

Każdy apartament wyposażony jest w telewizor, a w każdym aneksie kuchennym znajduje się lodówka, dwupłytowa płyta indukcyjna i kuchenka mikrofalowa. Wszystkie jednostki mieszkalne znajdują się na pierwszym piętrze.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem, barek z kranem oraz przestronna, nowoczesna kuchnia. Jest on wyposażony w lodówkę i zamrażarkę, płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, zmywarkę do naczyń, czajnik, kuchenkę mikrofalową i toster.

Dla relaksu jest do dyspozycji ponadstandardowy zewnętrzny podgrzewany basen z dachem oraz sauna na podczerwień z prysznicem i toaletą. W sezonie zimowym basen jest zamknięty i nie jest podgrzewany.

Udogodnienia sportowe to trampolina na świeżym powietrzu, stół do ping-ponga i rzutki elektryczne. Na zewnątrz można posiedzieć przy otwartym ognisku.

Pobliski las jest doskonałym miejscem do zbierania grzybów. W lecie można uprawiać turystykę pieszą i rowerową, w zimie narciarstwo biegowe, a w pobliskich ośrodkach narciarskich narciarstwo zjazdowe lub snowboarding.

Domek jest wynajmowany przede wszystkim jako całość, ale po uzgodnieniu można również wynająć poszczególne apartamenty dla oddzielnych grup.

Domek posiada mieszkanie z oddzielnym bocznym wejściem, gdzie właściciel może pozostać w razie potrzeby.

Domek ogrzewany jest pompą ciepła, w poszczególnych pomieszczeniach znajdują się grzejniki, a w salonie ogrzewanie podłogowe i kominek. W obiekcie jest bezpłatny dostęp do internetu WiFi.
Pomyśl o łańcuchach śniegowych w zimie, leśna droga dojazdowa jest trudniejsza do utrzymania, gdy pada śnieg!
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).