SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chata Plane

Popis obiektu i cennik usług


Chata jest znana górska restauracja otwarta pzrez cały rok z zakwaterowaniem w standardu schronisk górskich, z wspólną łazienką. Zakwaterowanie jest dostępne w podwyższonym standardzie w budynku głównym lub w niższym standardzie budynku turystycznym. Bezpośrednio w ośrodku narciarskim Jested.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
Główny budynek - łóżko bez wyżywienia
1 noc: 550,- CZK, dostawka: 500,- CZK
2 lub więcej nocy: 370,- CZK, dostawka: 330,- CZK

Drugi budynek - łóżko bez wyżywienia
1 noc: 450,- CZK
2 lub więcej nocy: 270,- CZK
Sezon letni - ceny
Główny budynek - łóżko bez wyżywienia
1 noc: 550,- CZK, dostawka: 500,- CZK
2 lub więcej nocy: 370,- CZK, dostawka: 330,- CZK

Drugi budynek - łóżko bez wyżywienia
1 noc: 450,- CZK
2 lub więcej nocy: 270,- CZK
Zniżki:
W razie zakwaterowania większych grup można zapewnić zniżki według konkretnej umowy. Ceny za wesela i inne imprezy są indywidualne po umówieniu.
Pozostałe informacje:
Parking przy chacie, w zimie trzeba mieć opony zimowe i łańcuchy. Możliwość przechowywania rowerów rowerów, nart i innego materiału. Istnieje możliwość zakwaterowania i psów. Restauracja z tarasem, plac zabaw dla dzieci, ognisko i grill.

Chata jest idealna dla bardzo tanich pobytów indywidualnych, rodzinnych, letnich obozów, wycieczek szkolnych i kursów narciarskich, wyjazdów turystycznych, kursów i szkoleń, wesel i innych imprez wszelkiego rodzaju.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).