SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Hotel Maruška ***

Popis obiektu i cennik usług


Hotel w ośrodku Sewerak - Gory Izerskie - Hrabetice. Zakwaterowanie dla 44 osób w dwu i trzyosobowych pokojach z możliwością dostawki oraz apartamentach. 1x dwułóżkowy pokój dla niepełnosprawnych. Pokoje są standardowo wyposażone w prysznic, WC, TV/sat. Strzeżony parking.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
01.04. - 22.12.
z śniadaniem: 500,- CZK
z śniadaniem oraz kolacją: 650,- CZK
Sezon zimowy - ceny
23.12. - 02.01.
z śniadaniem: 850,- CZK
z śniadaniem oraz kolacją: 950,- CZK

01.01. - 31.03.
z śniadaniem: 800,- CZK
z śniadaniem oraz kolacją: 900,- CZK
z pełnym wyżywieniem: 1000,- CZK
Zniżki:
Whirlpool (dla 5 osób), sauna (dla 6 osób), fitness centrum, winiarnia z kominkiem i muzyką. Przyjemny taras z posiedzeniem oraz grillem.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).