Mlyn u skaly

Popis obiektu, Cennik Usług


Jeden z najpiękniejszych obiektów historycznych w Górach Orlickich. Mieszkania w bajkowej cembrowanej chałupie górskiej, w każdym mieszkaniu kompletnie wyposażona kuchnia, sypialnia, zaplecze socjalne, starożytne meble, ogrzewanie el. prostotopami+ kominkiem, piec na drzewo i drzewobrykiety.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie: 280,- CZK/łóżko/dzień (Podana cena obowiązuje w razie obsady całego mieszkania i podczas tygodniowego pobytu)
Sezon letni - ceny
Zakwaterowanie: 220,- CZK/łóżko (Podana cena obowiązuje w razie obsady całego mieszkania i podczas tygodniowego pobytu, i krótkie pobyty, od 2 osób. Odkryty, podgrzewany basen.)
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie: od 170,- CZK/osoba/dzień według typu mieszkania
(Podana cena obowiązuje w razie obsady całego mieszkania i podczas tygodniowego pobytu)
Krótkie pobyty od 2 osób, w cenniku na www.antik-tater.cz/destne Młyn U skały
Weekendowe pobyty (od 8 osób): od 250,- CZK/osoba/dzień, dla większej liczby gości
cena po umówieniu
Pozostałe informacje:
Możliwość skorzystania z świetlicy z TV-SAT, WIFI i piecem kominkowym. Kolejne pomieszczenie towarzyskie – KLUB.

Kaucja: 2000,- CZK/Apartament
Wyżywienie
Gotowanie własne w kompletnie nowo wyposażonych kuchniach w każdym mieszkaniu. Możliwość zapewnienia śniadania, ewentualnie kolacji po uprzednim uzgodnieniu.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).