SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Pensjonat Jelenka

Popis obiektu i cennik usług


Pensjonat znajduje się w malowniczej miejscowości Smrżowka u podnóża góry Černá Studnice na południu Gór Izerskich. Oferujemy całoroczne zakwaterowanie w dwu-, trzyosobowych apartamentach z kuchnią i zapleczem sanitarnym oraz w dwu-, czteroosobowych pokojach ze wspólną kuchnią i zapleczem sanitarnym

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie: 400 - 485 CZK/osoba/dzień
Sezon letni - ceny
Zakwaterowanie: 360 - 440 CZK/osoba/dzień
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie: 360 - 440 CZK/osoba/dzień
Zniżki:
Jedno dziecko do trzech lat - GRATIS
Dzieci do 10 lat - zniżka 50%
Dzieci do 12 lat - zniżka 25%
Pozostałe informacje:
Dwu- i trzyosobowe apartamenty są wyposażone standardowo, z własną łazienką, toaletą i kuchnią (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, lodówka i naczynie).

Dwu- i czteroosobowe pokoje, wyposażone standardowo, z umywalką. Wspólna kuchnia, łazienka i toalety - na korytarzu. Kuchnia wyposażona jest w elektryczną kuchenkę i czajnik, mikrofałówkę, lodówkę i naczynia.

Przez lato możliwość przyjemnie posiedzieć w ogrodzie, rozpalić ognisko, dla
dzieci zainstalowana huśtawka i piaskownica, miejsce dla zabaw z piłką.
Wyżywienie
Śniadanie 90 CZK/osoba/dzień
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).