Priwat 308 Janskie Łaźnie

Popis obiektu, Cennik Usług


Oferuje zakwaterowanie dla 8 osób w Janskich Łaźniach w komfortowych pokojach dwuosobowych z łazienkami. Ogrzewanie podłogowe. Tanie noclegi hotel jest odpowiedni dla par i gości, którzy lubią przyrodę, relaks, prywatność, spokój i ciszę. Niestety, ale nie mamy pokoje rodzinne

Pobyt z zwierzęciem domowym: nie są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
od 450,- CZK do 690,- CZK za osobę/noc
Sezon letni - ceny
od 390,- CZK za osobę/noc
Poza sezonem - ceny
od 350,- CZK za osobę/noc
Zniżki:
Dostawka -30%
2 osoby dorosłe w pokoju + (jedna osoba na dostawce - 30%)
Pozostałe informacje:
Aktualny cennik na: www.privat308.cz/ceník
Wyżywienie
Bez wyżywienia - sklep spożywczy 50m
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).