SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Treehouse pod Jeszczedem

Popis obiektu i cennik usług


Domek na drzewie dla 4 osób w środku lasu w pięknej okolicy na stokach pod Jeszczedem. Śniadanie w cenie.
Sezon letni - ceny
3.500 CZK/2 osoby/noc ze śniadaniem
150 CZK/1 osoba na dostawce ze śniadaniem (maks. 2 osoby)

6.500 CZK/2 osoby/2 noce ze śniadaniem
150 CZK/1 osoba na dostawce ze śniadaniem (maks. 2 osoby)
Sezon zimowy - ceny
tylko w sezonie letnim
Pozostałe informacje:
Nasz przestronny domek na drzewie zapewnia zakwaterowanie 2 osobam z możliwością dwóch dodatkowych łóżek, idealny dla parów lub rodzin z dziećmi. Wewnątrz znajduje się przestronne łóżko z szafkami nocnymi, aneks kuchenny z kuchenką gazową i sprzętem, stolik z krzesłami oraz oddzielny pokój z toaletą. Dom jest oświetlony lampami LED, można go ogrzewać małymi kamieniami. Nie jesteśmy podłączeni do prądu, woda jest pompowana ze studni, która znajduje się na lądzie. Odkryty taras z częścią wypoczynkową zapewni Państwu doskonałe miejsce na relaks lub romantyczne śniadanie. Do dyspozycji jest także toaleta na zewnątrz, prysznic i część wypoczynkowa z ogniskiem. Śniadanie obejmuje pieczywo, płatki śniadaniowe, masło, wysokiej jakości kiełbaski od lokalnego rzeźnika, warzywa, jogurt, mleko i soki owocowe. Kawa i herbata są dostępne przez cały pobyt, a także wybór wysokiej jakości morawskich win.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).