SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Zakwaterowanie w chałupie

Popis obiektu i cennik usług


Zakwaterowanie w chałupie w obszarze Jesioników w gminie Branna. Trzy samodzielne apartamenty orazdva dwułóżkowe pokoje z zapleczem socjalnym. Sauna z prysznicem, kominek zewnątrzy z miejscami do siedzenia. Pensjonat jest dla niepalących

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon letni - ceny
Cena za 1 noc - 800,- CZK/osoba/noc

Cena za 2-3 lub - 450,- CZK/osoba/noc

Cena za 4 lub więcej nocy - 400,- CZK/osoba/noc

!!! KOLŠTEJNSKÝ OKRUH 500,- CZK/osobu/noc !!!
Sezon zimowy - ceny
Cena za 1 noc - 900,- CZK/osoba/noc

Cena za 2-3 lub - 500,- CZK/osoba/noc

Cena za 4 lub więcej nocy - 400,- CZK/osoba/noc

Apartamenty 1 i 3 są z możliwoścą orgzewania w piecach kominkowych

!!! SYLWESTER cena podstawowa 450,- CZK/osoba/noc

W przypadku dłuższych pobytów lub większej liczby osób, indywidualna oferta cenowa - skontaktuj się z nami pod numerem +420774657655
Pozostałe informacje:
Dodatkowy podatek turystyczny - osoby dorosłe 30,- CZK/dzień

----------------

• APARTAMENT NR.1 - Największy z naszych apartamentów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, pokój dzienny z pięcą kominkową, TV oraz sypialnię z 4 łóżkami. Możliwość dostawki w pokoju dziennym. W przypadku dużej liczby osób jest to możliwe również podłączyć drugą sypialnię z czterema łóżkami. Druga sypialnia jest dostępna z korytarza. Zaplecze socjalne dla apartamentu jest dostępne z korytarza.

• POKÓJ NR.2 - Pokój dwuosobowy z oddzielnym WC i prysznicem dzielona z drugym pokojem. Pokój wyposażony jest w 2 łóżka piętrowe, skromną część wypoczynkową i TV.
Planowane rozszerzenie własnej placówki społecznej w lecie 2015 roku.

• APARTAMENT NR.3 - Mezonetowy apartament oferuje w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem i dwoma łóżkami. Własna łazienka. Na poddaszu znajdują się 4 łóżka.

• POKÓJ NR.4 -.Przytulny pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym i dużym stołem. W kuchni znajduje się kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik i podstawowe wyposażenie (naczynia, sztućce ...). Zaplecze socjalne jest dostępne z korytarza.

• APARTAMENT NR.5 -. Mezonetowy apartament oferuje nową w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem, dwoma łóżkami i TV. Na poddaszu jest sypialnia z czterema łóżkami. W ramach toalety z prysznicem, WC i umywalką.
Wyżywienie
Istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków w kuchniach poszczególnych apartamentów w pensjonacie.

Restauracja i wellness Kolštejn 15m, sklep COOP 80m, cukiernia 80m, restauracja Na Kovárně 300m, Bufet przy stoku narciarskim - 900m od pensjonatu (w okresie zimowym)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).