SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

X-Park Frantiszków

Szczegółowy opis obiektu


Położenie i dostępność
Františkov leży na bocznej komunikacji północno-południowej, łączącej przy miastach Hanušovice i Jesionik. Do Hanušovic można dojechać z Szumperku, Svitav czy Usti nad Orlici. W Hanušovici trzeba skręcić na Jindřichov (Brannou, Jesenik). Za gminą Jindřichov jedźcie ciągle szosą główną (E369) wzdłuż rzeczki Branna i toru kolejowego. Przed przejazdem kolejowym skręcić w prawo do Františkova, na którym powinniście zobaczyć nasz billboard reklamowy! Darmowy parking 50m pod dolną stacją wyciągu
Wyposażenie oraz oferta
Nowy areał narciarski zaprasza do przyjemnej jazdy na nartach w spokojnym środowisku. Oferujemy nie tylko doskonałe warunki narciarskie, lecz również zaplecze dla naszych wizytorów. X-Park Frantiszków doskonale uzupełnia doświadczone ośrodki Petříkov i Ramzová.

Idealny teren i zaplecze dla rodziń z dziećmi – dwuorczykowy wyciąg oraz wyciąg dziecięcy, niekończąca się lina z mocnymi kotwicami – 2 trasy narciarskie – 500m i 600m – naśnieżane dwoma aramatami śnieżnymi Sufag i regularnie przygotowywane specjalnym ratrakiem, oświetlenie dla narciarstwa wieczornego. Bezproblemowy parking 50m od wyciągu – darmowy.

Do dyspozycji jest bufet, posiedzenie pod zadaszonym ogniskiem kominkowym, miejsce do wypoczynku dzieci z kącikiem i telewizorem, wypożyczalnia skuterów, lodowisko, zakwaterowanie w areale. Cieszymy się na Państwa wizytę!