TOPlist

SKIPARK Filipovice

Miejsce: 
Bělá pod Pradědem
Adres: 
SKIPARK Filipovice, 790 85, Bělá pod Pradědem
Telefon: 
+420-605 515 757
WWW adres:
www.czeskiegory.pl/skipark-filipovice
www.skipark-filipovice.cz

nadmorska_vyska  Wysokość npm:  700 m.


Położenie i dostępność

SKIPARK Filipovice znajduje się bezpośrednio w sercu chronionego parku krajobrazowego w malowniczym podgórzu Jesioników, tylko jeden przystanek skibusu od podnóża areału narciarskiego Červenohorské sedlo, bezpośrednio przy głównej drodze w kierunku na Jeseník (10km) i do przejścia granicznego z Polską (28km).

Wyposażenie oraz oferta

SKIPARK Filipovice, dzięki urozmaiconemu terenowi, wyciągowi krzesełkowemu z automatycznym podjazdem, dwóm orczykom i trzem trasom zjazdowym o średnim stopniu trudności i całkowitej długości 2600 m oraz przepustowości 2700 osób/godz., należy do grupy najpopularniejszych kompleksów narciarskich w regionie. SKIPARK jest idealnym miejscem zarówno dla rodzinnej jazdy na... więcej >>

Godziny czynności

Czynne: codzienna jazda na nartach w godzinach 08:45 – 16:30, jazda wieczorem w godzinach 18:00 – 21:00.

Trasy biegowe

SKIPARK Filipovice jest doskonałym punktem wyjściowym tras biegowych a same Jesioniki oferują szereg tras biegowych o różnym stopniu trudności i utrzymania. Zwolennicy białego żywiołu mogą skorzystać z naszego wyciągu a ze szczytu kontynuować po pięknych grzebieniach okolicznych gór aż na przełęcz Červenohorské sedlo, Praděd i Šerák, jako bonus oferujemy możliwość parkowania w naszym areale bezpłatnie.
Gospodarz: SKIPARK Filipovice