Apartament Vyhlídka

Popis obiektu, Cennik Usług


Apartament (3 łóżkowy) w salonie z własnym wejściem, kuchnia, duży balkon z widokiem na otaczające góry w rodzinnym domu w miejscowości Desna, na zboczu Gór Izerskich. Nadaje się do turystyki zimowej i letniej - znanych szlaków rowerowych Gór Izerskich, ośrodka narciarskiego Tanwaldzki Szpiczak.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
01.10.-21.12. .......... 320,- CZK/łóżko/noc
22.12.-05.01. .......... 400,- CZK/łóżko/noc
06.01.-31.03. .......... 350,- CZK/łóżko/noc
Sezon letni - ceny
01.04.-31.09. .......... 250,- CZK/łóżko/noc
Pozostałe informacje:
W przypadku wiążącego zamówienia, klient płaci 30% całkowitej ceny z góry przelewem na konto lub przekazem pocztowym, dopłata po przyjeździe. Pobyt dzieci poniżej 2 lat jest bezpłatny. Cena nie obejmuje podatku lokalnego w wysokości 15 CZK/noc/osoba 18-70 lat. Dla osób poniżej 18 lat tylko 3 CZK/łóżko/noc. W przypadku wynajmu mniej niż 3 dni, dopłata 10% jest dodawana do ceny za łóżko/dzień. Min. długość pobytu 2 noce. Możliwe jest podłączenie laptopa (WiFi).
Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie w małej kuchni - tylko dla śniadań i kolacji. Dwupłytowa kuchenka elektryczna, mikrofalówka, lodówka, czajnik, toster, ekspres do kawy i stały zestaw przyborów kuchennych.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).