SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chata Rozárka

Popis obiektu i cennik usług


Magiczna chata nad strumykiem w lesie z sauną. Chata jest idealna dla 2-4 przyjaznych rodzin i może pomieścić łącznie do 20 osób. Tylko 1 minuta samochodem od ośrodka narciarskiego Desztne w Górach Orlickich.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
6000 CZK/noc/cała chata - 20 łóżek
(w tym wszystkie energie, woda, drzewno i bezpłatny dostęp do sauny)
Sezon zimowy - ceny
7000 CZK/noc/cała chata - 20 łóżek
(w tym wszystkie energie, woda, drzewno i bezpłatny dostęp do sauny)
Poza sezonem - ceny
16000 CZK/noc/weekend - 20 łóżek - 2 noce (trzecia noc za dopłatą tylko 2500 CZK)
6000 CZK/noc/cała chata - 20 łóżek - minimum 3 noce

(w tym wszystkie energie, woda, drzewno i bezpłatny dostęp do sauny)
Pozostałe informacje:
Za nic nie pobieramy dodatkowych opłat, w cenę wliczona jest cała energia, woda, drzewno na opał, bezpłatny dostęp do sauny, pościel, ręczniki, mydło, papier toaletowy itp.

----------------------

Całe wnętrze jest nowo wyposażone i gotowe do maksymalnego komfortu i użytkowania.

Na parterze znajduje się kuchnia w zabudowie (lodówka, mikrofalówka, piekarnik, kuchenka, zmywarka, czajnik, prasa, toster... i inne wyposażenie kuchenne), jadalnia, salon z otwartym kominkiem, telewizor LCD, kanapa i stół do gry w piłkarzyki. Wyposażona łazienka, korytarz, narciarnia oraz sauna, z której można wskoczyć prosto do strumienia

Na piętrze czekają na Państwa dwa pokoje dwuosobowe i dwa trzyosobowe z łazienkami, w tym z toaletą.

Na poddaszu mile zaskoczą Cię dwa przestronne pokoje z materacami, które są gotowe na przyjęcie wszystkich odważnych skrzatów.

W całym domku jest dostęp do internetu, co sprawia, że Rozarka jest doskonałym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również dla osób pracujących online.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 24 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).