Hotel Korinek

Popis obiektu, Cennik Usług


Hotel w malowniczym środowisku na granicy Gór Izerskich i Karkonoszy. Dwu-, trzy- oraz więcejłóżkowe pokoje z własnym prysznicem i WC, TV/sat. Stylowa restauracja, sauna, tenis stołowy, bilard, pomieszczenie towarzyskie, przechowywalnia nart, basen zewnętrzny, parking, boisko do siatkówki, itd.
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie dla dzieci - przedszkoły, szkoły w przyrodzie, ferie zimowe, kursy narciarskie, obozy letnie na 6 dni = 1 800, - CZK / 1 osoba, pełne wyżywienie i wszystkie - przez cały rok (włysne kapcie i butelkę do picia)

Szkolenia, imprezy firmowe, grupy, rodziny z dziecmi i indywidualne zakwaterowanie = 400, - CZK/1 osoba/dzień

Sylwester - 6 dni = 6 000, - CZK/1 osoba - siódmy dzień bezpłatnie.
W razie obsady 4-6 osób na pokój - cena dla 1 osoby - 6 dni = 3000, - CZK, siódmy dzień bezpłatnie.
Sylwestrowski wieczór dla 1 osoby = 1 200, - CZK - muzyka na żywo, kolacja, bufet, piwo, wino, napoje, wszystko w nieograniczonych ilościach.

Wszystkie możliwe po umówieniu
Pojemność hotelu i restauracji 150
Możłiwość zakwaterowania 3 grup oddzielnie
Sezon letni - ceny
23.03. - 23.12. ... 380,- CZK/osoba/dzień + śniadania
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).