Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Czeskie góry » Beskidy » Kwatery prywatne Frydlant nad Ostrawicą

Kwatery prywatne Frydlant nad Ostrawicą

Zakwaterowanie Frydlant nad Ostrawicą - wybór zakwaterowania według rodzaju:
Apartamenty (0)
Chaty górske (0)
Ośrodki rekreacji (0)
Domy noclegowe (0)
Chałupy (0)
Kempingy (0)
Kwatery prywatne (1)
Frydlant nad Ostrawicą leży nad rzeką Ostravice w szerokiej dolinie między masywami Łysej Góry i Ondřejníka. Frydlant jest symboliczną bramą do Beskidu Morawsko-Śląskiego. Jest punktem wyjściowym oznakowanych tras turystycznych, zarówno dla turystów pieszych (wycieczki na Ondřejník, Smrk i Łysą Górę), jak i dla rowerzystów.
Więcej o miejsce Frydlant nad Ostrawicą (Frýdlant nad Ostravicí) Frydlant nad Ostrawicą - Atrakcje w okolicy
Priwat 55
W przyjemnym cichym otoczeniu Beskidów. Apartament z osobnym wejściem dla 6 osób z werandą i 2 pokojami (3+3) z więcej » TV, WiFi, kątem kuchennym i łazienką. Dostępny ogród z kręgielniami, tenisem stołowym, kominkiem ogrodowym, boiskem do piłki nożnej. Parking w zamkniętym ogrodzie przed apartamentem.
6 łóżek
dozwolone
6 łóżek
dozwolone
Orientacyjna cena łóżka/noc:
200 CZK bez wyżywienia
250 CZK bez wyżywienia
250 CZK bez wyżywienia
Baza danych zawiera kontakty bezpośrednie na gospodarzy zakwaterowania w Frydlantu nad Ostrawicą. Rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Kwatery prywatne w okolicy miejsca Frydlant nad Ostrawicą:
Nowa Wieś (1km)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X