Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Czeskie góry » Góry Izerskie » Ośrodki rekreacji Hejnice

Ośrodki rekreacji Hejnice

Zakwaterowanie Hejnice - wybór zakwaterowania według rodzaju:
Hotele (0)
Chaty górske (0)
Ośrodki rekreacji (1)
Domy noclegowe (0)
Chałupy (0)
Kempingy (0)
Kwatery prywatne (0)
Hejnice położone są u podnóża Gór Izerskich, nad rzeką Smědá. Zdecydowana większość Hejnic jest częścią obszaru chronionego krajobrazu Gór Izerskich.Zajęcia sportowe w Hejnicach zapewniają korty tenisowe, wspinanie się na sztuczne ściany w siłowni i na świeżym powietrzu, naturalny basen, trasy dla pieszych i rowerzystów.
Więcej o miejsce Hejnice Hejnice - Atrakcje w okolicy
Wczasowe urządzenie Izerki
Wczasowy areał Izerki pod północnymi zboczami Gór Izerskich, w malowniczym i spokojnym miejscu na skraju gminy więcej » Biały Potok. Oferujemy zakwaterowanie w 2 pensjonatach i 14 chatkach o łącznej pojemności 130 miejsc. Pensjonaty łącznie oferują 17 pokojów po dwu, trzech i czterech łóżkach i chatki. Wi-Fi
130 łóżek
na życzenie
130 łóżek
na życzenie
Orientacyjna cena łóżka/noc:
215 CZK bez wyżywienia
215 CZK bez wyżywienia
Baza danych zawiera kontakty bezpośrednie na gospodarzy zakwaterowania w Hejnicach. Rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Ośrodki rekreacji w okolicy miejsca Hejnice:
Biały Potok (3km)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X