Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Czeskie góry » Góry Izerskie » Chaty górske Swetla pod Jeszczedem

Chaty górske Swetla pod Jeszczedem

Zakwaterowanie Swetla pod Jeszczedem - wybór zakwaterowania według rodzaju:
Hotele (0)
Apartamenty (0)
Chaty górske (1)
Ośrodki rekreacji (0)
Pensjonaty (0)
Domy noclegowe (0)
Kempingy (0)
Kwatery prywatne (0)
Wieś Světlá pod Ještědem położona jest na południowych zboczach Góry Ještěd. Miłośnicy wędrówek docenią wspaniałe widoki na skrajną prawicę i piękną otaczającą przyrodę, częściowo ukształtowany przez Park Przyrody Ještěd. Szlak Karoliny Světlé, który ma około 15 km długości, prowadzi zielonym szlakiem turystycznym.
Więcej o miejsce Swetla pod Jeszczedem (Světlá pod Ještědem) Swetla pod Jeszczedem - Atrakcje w okolicy
Chata Plane
Chata jest znana górska restauracja otwarta pzrez cały rok z zakwaterowaniem w standardu schronisk górskich, z więcej » wspólną łazienką. Zakwaterowanie jest dostępne w podwyższonym standardzie w budynku głównym lub w niższym standardzie budynku turystycznym. Bezpośrednio w ośrodku narciarskim Jested.
83 łóżek
dozwolone
83 łóżek
dozwolone
Orientacyjna cena łóżka/noc:
850 CZK z pełnym wyżywieniem
850 CZK z pełnym wyżywieniem
850 CZK z pełnym wyżywieniem
Baza danych zawiera kontakty bezpośrednie na gospodarzy zakwaterowania w Swetlej pod Jeszczedem. Rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Chaty górske w okolicy miejsca Swetla pod Jeszczedem:
Plane pod Jeszczedem (2km) Jeszczed (2km) Liberec (8km)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X