Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Czeskie Góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Czeskie Góry założony przez firmę eProgress działaje od 1999 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 23 lat server Czeskie Góry stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Zakwaterowanie Jilemnice

Miasto Jilemnice to leży w podgórskim paśmie Karkonoszy na zboczach nad ciekami rzeczki Jilemky i Jizerki w wschodniej części Semilskiego powiatu, paśmie ochronnym Parku narodowego Karkonoszy. Rzeźba terenu gminy jest bardzo rozczłonkowana, składa się z kilku drobnych dolin i grzbietów.
Więcej o miejsce Jilemnice Jilemnice - Atrakcje w okolicy
Apartamenty Zámecká
Apartamenty Zámecká
Miejsce: Jilemnice
Apartamenty typu 2+KK w nowo wybudowanym domu rodzinnym w pobliżu centrum Jilemnicy. Przedpokój, pokój dzienny więcej » z aneksem kuchennym i możliwością dostawki, oddzielna sypialnia, łazienka z WC i prysznicem. Każdy apartament wyposażony jest w TV, Wifi, lodówkę, płytę grzewczą, mikrofalówkę, el.czajnik.
11 łóżek
zabronione
11 łóżek
zabronione
Baza danych zawiera kontakty bezpośrednie na gospodarzy zakwaterowania w Jilemnicy. Rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Warunki śniegowe: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ i operatorzy ośrodków narciarskich
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X